Nasi partnerzy

     

Kontakt

Złotowska Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna
ul. Za Dworcem 2a
77-400 Złotów

Godziny pracy biura:
Poniedziałek - Piątek 7:00 -15:00

 

Sekretariat:
tel. +48 67 263 24 29
e-mail: biuro@zlotowska.pl

 

Prezes:
dr inż. Julian Brewka 

 tel. +48 604 074 826
e-mail: j.brewka@zlotowska.pl

 

Główna księgowa:
Małgorzata Bosak 

 tel. +48 600 342 738
e-mail: malgorzatabosak@o2.pl

 

Kierownik Mieszalni Pasz:
Andrzej Smukowski 

 tel. +48 606 328 595
e-mail: zshpzlotow@wp.pl

 

 

Sprzedaż internetowa, doradztwo, dotacje, marketing:
mgr inż. Alicja Zakrzewska 

 tel. +48 67 263 24  07 lub 534 990 441
e-mail: a.zakrzewska@zlotowska.pl

 

Kierownik działu Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa:
mgr inż. Robert Winiarczyk 

 tel. +48 535 266 877
e-mail: nawozy@zlotowska.pl

 

Kierownik działu Hurt - Detal Spożywczo-Przemysłowy:
Bogdan Torbiński 

 tel. +48 660 794 997
e-mail: sklep@zakupy-zlotow.pl

 

Kierownik działu Centrum BHP i PPOŻ:
mgr inż. Robert Płaczek

 tel. +48 530 860 991
e-mail: r.placzek@zlotowska.pl

 

Przedstawiciele handlowi:

Kierownik Rozwoju Sieci Sklepów i przedstawiciel handlowy:
Krzysztof Drobczyński

 
tel. +48 600 989 053
e-mail: k.drobczynski@zlotowska.pl

 


Jerzy Kowalski


tel. +48 602 248 579
e-mail: j.kowalski@zlotowska.pl

 


Henryk Cerowski

tel. +48 531 430 382
e-mail: h.cerowski@zlotowska.pl

 


Jan Bulawa

tel. +48 533 897 077
e-mail: j.bulawa@zlotowska.pl

 


Karolina Kosicka

tel. +48 570 007 156
e-mail: k.kosicka@zlotowska.pl

 


Wiesław Bartoszewicz


tel. +48 730 851 336
e-mail: w.bartoszewicz@zlotowska.pl

 


Konrad Stanisławski

tel. +48 606 970 230
e-mail: k.stanislawski@zlotowska.pl

 


Tomasz Szagun


tel. +48 792 880 722
e-mail: t.szagun@zlotowska.pl

 


mapka dojazdu


Wyświetl większą mapę

Kontakt   Kontakt   Kontakt   Kontakt  

Formularz kontaktowy

Prześlij mi kopię wiadomości

kodWpisz kod z obrazka

       

 

67 263 24 29

biuro@zlotowska.pl

 

© 2014 Złotowska. Wszelkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl

Jabłonowo

Białośliwie

Szczecinek

Dębe k/Lubasza

Tuchola

Sypniewo

Witkowo

 

.