Nasi partnerzy

      

O firmie

Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna to firma z tradycjami i dużym doświadczeniem  na rynku od 1948 r w ramach struktur Powiatowego Związku Gminnych Spółdzielni Samopomoc Chłopska. Firma od zawsze prowadzi działalność handlową, a produkcją pasz zajmuje się od 1956 r. Obecny zakład produkcji pasz dla zwierząt posiada dwie hale produkcji, jedna wybudowana w 1973 roku, a druga w 2006r.

Obecnie obydwie linie produkcyjne są stale modernizowane zgodnie z nowymi technologiami. Dla potrzeb nowoczesnej produkcji zakupiliśmy urządzenie do ekstruzji zbóż (preparowanie ziarna pod wpływem ciśnienia i wysokiej  temperatury). Używanie tak przetworzonego zboża jako surowca do produkcji pasz zwiększa wartości pokarmowe i poprawia strawność u tuczonych zwierząt. Produkujemy w ciągu miesiąca około 4000 ton różnych mieszanek paszowych oraz koncentratów. Zakład jest pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych, co sprawia, że klienci mogą mieć pełne przekonanie o bezpieczeństwie i dobrej jakości naszych produktów. Atutem naszych wyrobów jest wysoka jakość w związku z tym dobre przyrosty i zdrowie tuczonych zwierząt. W zakładzie funkcjonuje system zarządzania jakością ENISO oraz HACCP, którego celem jest analiza wszelkich zagrożeń i krytycznych punktów na każdym etapie produkcji. Nasze produkty można zakupić bezpośrednio w firmie, u przedstawicieli handlowych, w punktach sprzedaży oraz przez internet.Kontakt: j.brewka@zlotowska.pl

 

Posiadamy dwa działy handlowe:

 

Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa, posiadające w swojej ofercie nawozy, środki ochrony roślin, części zamienne i elementy do maszyn rolniczych, artykuły ogrodnicze i działkowe, artykuły zootechniczne i opał- węgiel konfekcjonowany. Pracownicy działu to wykwalifikowana kadra, która udziela fachowego doradztwa z branży rolniczej i  metod stosowania środków ochrony. W tym dziale zakupów naszych towarów można dokonywać w ramach wymiany poprzez dostarczanie zbóż do mieszalni.

 

Hurt Detal Spożywczy, to dział prowadzący sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych niezbędnych w każdym gospodarstwie domowym łącznie z chemią gospodarczą. Wszystkie artykuły oferujemy klientom w rozsądnych cenach.

Jako jedyni na terenie prowadzimy sprzedaż online, dzięki temu można zaopatrzyć się u nas bez wychodzenia z domu, zamówienia przyjmujemy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu na stronie www.zakupy-zlotow.pl

 

Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna to nie tylko zgrany zespół w firmie, ale także na boisku. Od wielu lat prowadzimy drużynę piłkarską, której członkami są pracownicy Mieszalni Pasz, Centrum Zaopatrzenia z Prezesem na czele grupy. Dowodem na wiele wygranych meczy są liczne medale i puchary.

 

Zapraszamy

O firmie   O firmie   O firmie  

       

 

67 263 24 29

biuro@zlotowska.pl

 

© 2014 Złotowska. Wszelkie prawa zastrzeżone

projekt i realizacja: artiworks.pl tworzenie stron www poznan, artiworks.pl

Jabłonowo

Białośliwie

Szczecinek

Lubasz

Tuchola

Sypniewo

Witkowo

 

.