BHP i reklama

BHP Złotowska to zespół wykwalifikowanych specjalistów, a dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w branży zapewnimy profesjonalne i merytoryczne doradztwo spełniające indywidualne potrzeby Państwa firmy.

Mamy świadomość, że dla naszych klientów priorytetem są szybkość działania, przystępna cena i jednocześnie fachowe doradztwo, dlatego oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Dzięki chęci działania, elastyczności oraz wsparciu wielu specjalistów osiągniemy dla Państwa założone cele.

Pomożemy Państwu w profesjonalnym doborze rękawic, odzieży, obuwia roboczego i ochronnego oraz artykułów BHP  dla wszystkich gałęzi przemysłu, budownictwa, przetwórstwa spożywczego, medycyny, stomatologii, laboratoriów, chemii, służb komunalnych i różnego typu usług. Oferowane artykuły posiadają wymagane przez prawo europejskie certyfikaty, atesty i dopuszczenia.

Dla odbiorców hurtowych lub do dalszej odsprzedaży atrakcyjne rabaty !!!

Zapraszamy na tradycyjne zakupy do sklepu z odzieżą roboczą w pełnym asortymencie. Wszystkich, którzy mają pytania albo chcieliby dowiedzieć się więcej na temat oferty, zapraszamy do kontaktu telefonicznego- 530 860 991,  lub mailowego- centrumbhp@zlotowska.pl

Złotów - ul. Za Dworcem 2 lok. A

Zadzwoń:
+48 530 860 991

Dostawa

Wybór opcji dostawy dokonywany jest przy składaniu zamówienia podczas uzupełniania danych do wysyłki. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie firmy

Wysyłamy zamówiony towar również za granicę – koszt dostawy jest zależny od zamówionych produktów oraz kraju dostawy. Prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Czas realizacji zamówień

Zamówienia złożone do godziny 12:00 są przekazywane do realizacji tego samego dnia. Czas realizacji zamówienia jest zależny od dostępności zamówionych produktów – jest on określony w opisie produktu.

O gotowości zamówienia do odbioru lub przekazaniu go do dostawy informujemy mailowo.

Wszelkie pytania dotyczące zamówień w realizacji prosimy kierować za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie, podając numer zamówienia.