Historia naszej firmy

Złotowska Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna to firma z tradycjami i dużym doświadczeniem  na rynku od 1948 r. zaufały nam tysiące klientów w całym kraju. Od początku istnienia nasza działalność prowadzona jest w formie spółdzielni co świadczy o konsekwencji, uczciwości i patriotyzmie zarówno lokalnym jak i państwowym. Firma od zawsze prowadzi działalność handlową, a produkcją pasz zajmuje się od 1956 r. specjalizujemy się w handlu artykułami spożywczo – przemysłowymi, artykułami do produkcji rolnej i ogrodniczej oraz centrum BHP i oczywiście produkcją pasz.

Obecny zakład produkcji pasz dla zwierząt posiada trzy hale produkcji – pasz tradycyjnych a także bez GMO oraz premiksów.
Linie produkcyjne są stale modernizowane zgodnie z nowymi technologiami. Podobnie jak baza magazynowa.

Plany

Nie oglądamy się wstecz. Jesteśmy na drodze ciągłego rozwoju. Naszym największym zamierzeniem jest kompleksowa obsługa rolnictwa. Począwszy od artykułów spożywczych i AGD poprzez odzież w tym BHP i artykuły rolnicze ( środki ochrony roślin, nawozy, drzewka i krzewy itd.) poprzez pasze i karmy aż do maszyn w gospodarstwie. Staramy się zatrudniać pracowników z wiedzą i doświadczeniem którzy potrafią doradzać i być wsparciem dla naszych klientów w tych intensywnie zmieniających się czasach.

Z poważaniem

Prezes Zarządu
Dr inż. Julian Brewka

Dla potrzeb nowoczesnej produkcji zakupiliśmy urządzenie do ekstruzji zbóż (preparowanie ziarna pod wpływem ciśnienia i wysokiej  temperatury). Co znajduje się na zakupionej w 2008 roku bazie w miejscowości Święta gdzie posiadmy zaplecze do przechowywania opału oraz nawozów. Produkujemy w ciągu miesiąca około 4000 ton różnych mieszanek paszowych oraz koncentratów. Zakład jest pod stałym nadzorem służb weterynaryjnych, co sprawia, że klienci mogą mieć pełne przekonanie o bezpieczeństwie i dobrej jakości naszych produktów. W zakładzie funkcjonuje system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001 oraz HACCP, którego celem jest analiza wszelkich zagrożeń i krytycznych punktów na każdym etapie produkcji. Posiadamy również certyfikat VLOG (dla pasz bez GMO). Nasze produkty można zakupić bezpośrednio w firmie, u przedstawicieli handlowych, w punktach sprzedaży oraz przez internet.

Tak widzimy świat

Nasza misja

Dbając o jakość, transparentność i współpracę w zrównoważonej produkcji żywności, wspieramy produkcję bezpiecznej i zdrowej żywności. Osiągamy to, zachęcając naszych klientów do rozwoju oraz innowacji w całym łańcuchu produkcyjnym żywności.

Nasza wizja

Chcemy być kluczowym ogniwem procesu zrównoważonej produkcji żywności poprzez dynamiczny i trwały rozwój a także poprzez zapewnienie bezpieczeństwa klientów i pracowników. Chcemy, by wiedza i doświadczenia, jakie stoją za każdym naszym produktem, przyczyniały się do poprawy dobrostanu zwierząt oraz przekładały się na zyski klientów i naszej firmy.

Nasz cel

Każdego dnia pracujemy nad zapewnieniem lepszego dostępu do bezpiecznej i zdrowej żywności, dostarczając naszym klientom rozwiązania zrównoważonego rozwoju. Cele Zrównoważonego Rozwoju wprowadzone przez ONZ w 2015 roku są powszechnie uznawane za przewodnik ku lepszemu życiu dla ludzi na całym świecie. Dlatego jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do osiągania kilku z nich.

Jeżeli masz pytania, zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń:
+48 67 263 24 29

Nasi klienci o nas