Kontakt

Złotowska Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna
ul. Za Dworcem 2a
77-400 Złotów

Godziny pracy biura:
Poniedziałek – Piątek 7:00 -15:00

Prezes
dr inż. Julian Brewka 
tel. +48 604 074 826
e-mail: j.brewka@zlotowska.pl

Sekretariat
tel. +48 67 263 24 29
e-mail: biuro@zlotowska.pl

Główna księgowa
Małgorzata Bosak 
tel. +48 600 342 738
e-mail: malgorzatabosak@o2.pl

Kierownik Mieszalni Pasz
Andrzej Smukowski
tel. +48 606 328 595
e-mail: zshpzlotow@wp.pl

Sprzedaż internetowa, marketing
Piotr Baranowicz
tel. +48 534 990 441
e-mail: p.baranowicz@zlotowska.pl

Kierownik działu Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa
mgr inż. Robert Winiarczyk
tel. +48 535 266 877
e-mail: nawozy@zlotowska.pl

Logistyk
Mirosław Wegner
tel. +48 608 360 719
e-mail: zamowienia@zlotowska.pl

Laboratorium 
mgr. Elżbieta Banach
tel. +48 672 632 407
e-mail: laboratorium@zlotowska.pl

Kierownik działu Hurt – Detal Spożywczo-Przemysłowy
Bogdan Torbiński 
tel. +48 660 794 997
e-mail: sklep@zakupy-zlotow.pl

Kierownik działu Centrum BHP i PPOŻ
mgr inż. Robert Płaczek
tel. +48 530 860 991
e-mail: r.placzek@zlotowska.pl

Kierownik sprzedaży pasz
Piotr Białczyk
tel. +48 530 787 900
e-mail: p.bialczyk@zlotowska.pl

Dział bydła, alkalizacja zbóż
Tomasz Szagun
tel. +48 792 880 722
e-mail: t.szagun@zlotowska.pl

Dział króliki
Konrad Stanisławowski
tel. +48 606 970 230
e-mail: k.stanislawowski@zlotowska.pl

Dział konie
Marta Pszuk-Ottke
tel. +48 537 352 881
e-mail: m.pszuk@zlotowska.pl

Dział norki, kaczki i gęsi
Wiesław Bartoszewicz
tel. +48  730 851 336
e-mail: w.bartoszewicz@zlotowska.pl

    Formularz kontaktowy